PRACA DLA TOKARZA

Kategoria: Aktualności | Dodane 12.05.2021 o godzinie 08:07

serwis traków

Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o. – firma z ponad 155-letnim doświadczeniem na rynku, wiodący w branży producent maszyn i urządzeń  do obróbki drewna,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator obrabiarek skrawających (tokarz)

Miejsce pracy: Trzeciewiec, gmina Dobrcz

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

  • Wykształcenie o specjalności: obróbka skrawaniem,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi tokarek numerycznych,
  • Znajomość systemu sterowania Sinumerik 828D
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych,
  • Zdolności z zakresu organizacji pracy własnej, komunikacji i współpracy w zespole,
  • Samodzielność, zaangażowanie w pracy i terminowość,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa tokarek numerycznych
  • Opracowywanie i korekta programów na wykonanie detali

FIRMA OFERUJE:

  • Wsparcie merytoryczne, branżowe,
  • Stabilizację zawodową, zatrudnienie w firmie z ponad 150-cioletnią tradycją,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Dofinansowanie do urlopu,

·         Fundusz Świąteczny,

·         Możliwość uzyskania nagrody kwartalnej,

·         Premię roczną,

·         Pracę jednozmianową,

·         Bezpłatny dojazd do siedziby w Trzeciewcu i powrót do Bydgoszczy

·         Formę zatrudnienia: umowa o pracę.