PRACA DLA SAMODZIELNY KSIĘGOWY, KIEROWNIK WYDZIAŁU PRODUKCJI

Kategoria: Aktualności | Dodane 25.05.2021 o godzinie 10:49

Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o. – firma z ponad 155-letnim doświadczeniem na rynku, wiodący w branży producent maszyn i urządzeń
do obróbki drewna,

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzeciewiec, gmina Dobrcz

Samodzielna księgowa

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 5 lat),
  • znajomość programów do księgowości,
  • rzetelność i uczciwość w wykonywaniu pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • sporządzanie raportów i statystyk

Specjalista ds. kadr i płac

  • doświadczenia w kadrach i płacach
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń
  • znajomość programu Płatnik
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • dokładność, systematyczność i konsekwencja
  • umiejętność skutecznego działania pod presją czasu

  • rejestracja i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym pracowników i zleceniobiorców
  • sporządzanie umów, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, rachunków do wynagrodzeń
  • wprowadzanie i kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • kontrola ważności dokumentów legalizacyjnych
  • kompletacja dokumentów pracowniczych - sporządzanie teczek osobowych
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy, raportów godzinowych i naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie dokumentacji ZUS, PFRON

Kierownik Wydziału produkcji i utrzymania ruchu

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym, preferowane wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi,
  • Zdolności interpersonalne z zakresu organizacji pracy własnej, komunikacji i współpracy w zespole,
  • Samodzielność, samoorganizacja czasu pracy,
  • Zaangażowanie i terminowość,
  • Umiejętność komunikacji i współpracy z przedstawicielami innych działów,
  • Znajomość technik zarządzania i planowania produkcji,
  • Nastawienie na cel i realizację planu produkcyjnego,
  • Dyspozycyjność, punktualność i odpowiedzialność,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office,

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym z zachowaniem wymagań jakościowych i terminów realizacji,
  • Zarządzanie zespołem pracowników z uwzględnieniem działań podnoszących ich zawodowe kwalifikacje,
  • Kierowanie procesem utrzymania ciągłości produkcji na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • Planowanie, wykonywanie i zlecanie remontów maszyn i pozostałej infrastruktury zakładu w celu utrzymania pełnych zdolności produkcyjnych firmy oraz zapewnienia higieny i bezpieczeństwa pracy,
  • Udział w planowaniu budżetu produkcyjnego oraz odpowiedzialności za kontrolę kosztów produkcyjnych,
  • Wykonywanie raportów, analiz i prognoz dotyczących Wydziału,
  • Stały nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zleceń produkcyjnych, zgłaszanie propozycji oraz wdrażanie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych,
  • Zapewnienie wymaganej jakości oraz optymalnej wydajności produkcji,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy, przestrzeganie obowiązujących instrukcji, przepisów i procedur,
  • Współpraca z innymi działami i komórkami w zakresie prawidłowej realizacji zadań produkcyjnych,

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na adres praca@fod.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”