Nowa formuła sprzedaży swoich maszyn i urządzeń

Kategoria: Aktualności | Dodane 02.08.2016 o godzinie 17:26

FOD Sp. z o.o. wprowadza z dniem 01.08.2016r. nową formułę sprzedaży swoich maszyn i urządzeń.

 

W rozliczeniu sprzedaży nowego produktu będzie istniała możliwość zakupu przez Fabrykę niektórych używanych maszyn lub urządzeń jej produkcji (niekoniecznie tego samego typu co produkt sprzedawany). Oferowana cena nabycia ww. urządzeń zostanie określona po oględzinach technicznych takiego urządzenia przez przedstawicieli FOD Sp. z o.o. Decyzja o przystąpieniu do transakcji należeć będzie każdorazowo do Fabryki i uzależniona będzie od rodzaju i stanu technicznego używanej maszyny lub urządzenia, a kwota ich zakupu będzie podlegała każdorazowo negocjacji.

 

FOD Sp. z o.o. z dniem 01.08.2016 r. rozpoczyna również skup wybranych maszyn i urządzeń swojej produkcji w celu przeprowadzenia ich remontu i dalszej odsprzedaży. Oferta ta dotyczy przede wszystkim traków FTAA-60 oraz DTRB-63/DTRA-63 oraz ich wyposażenia, frezarek oraz wybranych pilarek. Decyzja o przystąpieniu do negocjacji o zakupie będzie podejmowana przez Fabrykę w zależności od rodzaju i typu maszyny oraz ich stanu technicznego.

 

Tym samym informujemy, iż w związku z powyższym będzie istniała możliwość zakupu w FOD Sp. z o.o. używanych maszyn po remoncie w atrakcyjnych cenach.

 

W ww. sprawach prosimy o kontakt:

e-mail: fod@fod.com.pl

tel. 52-325-87-05